KONTAKTA POINTGUARD

E-post: info@pointguard.se
Telefon (växel): 018 - 51 20 20
Facebook: http://www.facebook.com/pointguard.se

facebook messenger logo png Kontakta Pointguard med Facebook Messenger

Postadress:
Pointguard AB
Ekeby bruk 2N
752 63 Uppsala

Besöksadress: Ekeby Bruk 2H, Uppsala (Vägbeskrivning)


Jesper Flygt
Vd och marknadsansvarig
E-post: jesper@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 53 92 45
Mobiltelefon: 0733 - 675705


Kalle Flygt

Produkt- och inköpsansvarig
E-post: kalle@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 53 92 40
Mobiltelefon: 0733 - 675701


Per Flygt

Försäljningsansvarig
E-post: per@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 50 25 25
Mobiltelefon: 0733 - 675707

Dan Lindgren
Dan Lindgren

IT-ansvarig
E-post: dan@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 53 92 41
Mobiltelefon: 070 - 3675716

Johan Nyberg
Grafisk produktion, order och logistik
E-post: johan@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 53 92 48
Mobiltelefon: 070 - 3675745

Razmik Avakian
Produktionstekniker
E-post: razmik@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 53 92 43

Gunnar Österholm
Elektronik och support
E-post: gunnar@pointguard.se
Telefon direkt: 018 - 53 92 42
Mobiltelefon: 0733 - 675708

Krister Sund
Ekonomi
Mobiltelefon: 0733 - 675700


Tveka inte att kontakta oss om ni har frågor eller om ni vill ha mer
information om Pointguard eller våra produkter.
Använd formuläret nedan så kontaktar vi er så snart vi kan.

// -